SokolVrat

SOBOTA 11. KVĚTNA 2024 V 5:00 CEST

SOKOLVRAT 2024

Srdečně zveme na turistický výlet malebnými beskydskými chodníčky!

Kudy poputujeme?
Z Morávky do Ostravice:
Morávka – Bílý Kříž – Visalaje – LYSÁ HORA – Ostravice nádraží
Kdy a kde se sejdeme?
Frýdek – Místek, autobusové nádraží, v 5,20 hod.
V kolik, čím a kam pojedeme?
Odjezd v 5,30 hod. busem směr Morávka, linka číslo 351.
Kde vystoupíme?
Na zastávce Morávka – Uspolka. A odsud už viz mapa – směr Ostravice.
                                                                                                                                                                                                                                                      Koho budou po 18 km bolet nožičky, může trasu opustit na Visalajích a odtamtud se dostat busem do civilizace.
Oproti předchozím ročníkům nejsme letos nijak organizovaní, registrovat se nemusíte, startovné se neplatí.
Jízdné ve veřejných dopravních prostředcích si každý hradí sám.
Dosažením cíle ovšem akce nekončí!
Večer v zahradě sokolovny uděláme táborák, opečeme špekáčky a další občerstvení si můžeme zakoupit v sokolské hospůdce.
Takže neváhejte a na tento večer si už nic jiného neplánujte 🙂. Případně s sebou ještě přiberte nějakého parťáka či parťačku.
Možná ještě sem tam něco upřesníme, přidáme doplňující info, takže doporučujeme, abyste si u této události zaklikli Zájem nebo Zúčastním se, aby se k vám aktualizace dostaly.

KONTAKT:
Ilona Spratková, tel. 777 056 707
Těšíme se na společné zážitky a nové tváře! 🙂

P. S. Fota z předchozích Sokolvratů:

(v předchozích ročnících jsme šli za východem slunce)